TR-AŞK
MERHABA

Foruma Hoş Geldiniz
Sitemizden Daya İyi Faydalanmak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız

Join the forum, it's quick and easy

TR-AŞK
MERHABA

Foruma Hoş Geldiniz
Sitemizden Daya İyi Faydalanmak İçin
Lütfen Üye Olunuz

Kutucugu Kapatmak için Lütfen
Do Not Display Again,i tıklayınız

TR-AŞK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tr-ask.yetkin-forum.com devetlimizsiniz

YETKİLİ ALIMLARIMIZ VARDIR MOD VE ÜSTÜ YETKİ VERİLECEKTİR PAYLAŞIMIN DORUĞU UNUTULMAZ AŞKLARIN YAŞANDIĞI TEK FORUMDA YETKİ ALMAK İSTİYORSAN ŞARTLAR ÇOK KOLAY Mod Olmak İçin Tıklayınız

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

aşk mesajları

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1aşk mesajları Empty aşk mesajları Paz Ağus. 09, 2009 9:43 pm

aşk yakar

aşk yakar
Yeni Üye
Yeni Üye

Sana içimden en güzel dilekler, gönül bahçemden yollarına çiçekler yüreğimden sonsuz sevgiler ve yanağına kocaman öpucükler gönderiyorum çünkü seni özlüyorum.

Sen yürü ben izin olurum, sen sor ben cevabın olurum, sen her zaman kalbinin olduğu yerde ol ki, belki birgün kalbinin sahibi olurum.

Gördüm diyebilseydim eğer gördüklerime kimseler inanmazdı,hayal derlerdi,bilselerdi sende neler gördüklerimi bir ömür boyu hayal görmek isterlerdi.

Ömür denilen yıllara Hicranı diziyorum İçimdeki acıyı Herkesten gizliyorum İnsanım ben,Ümitle yaşıyorum Senden merhamet değil Sevgi Bekliyorum...

Sevgi feda edebileceklerle ölçülüyorsa eğer , aç gözlerini ve etrafına bak. Gördüğün herşeyi feda edebilirim sana, ama sakın aynaya bakma o gördüğünü asla!!

Uzaklarda çok uzaklarda engin dağların ardında bağırmak haykırmak istiyorum çok değil üç kelime seni çok seviyorum.

Dost vurulunca değil unutulunca ölür.Biz sevdiğimizi kançiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız

Kahramanlık ne tek başına bir yükseliştir. nede yıldızlar gibi parlayıp sönmek. kahramanlık; ileri atılmak ve bir daha dönmemektir.

Uyanınca insanı uyandığına bin pişman eden geriye dönmek isteyipte dönmeyince çaresizlikten delirten hayatta sadece bir kez görülecek harika bir rüyasın sen

Hayallerini beklentilerinle kurma,umutlarınıda yitirirsin!!! Yıldızlara her baktığımda onlara seni sevdiğimi söylüyorum ama sana asla çünkü aramızda ay , yıldızlar ve benim kahrolası gururum var. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım

Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değisme! Bir Dilek : Beni unutma. Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum. Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

Başaklar doldukça eğilir.papatya hüzünlendikçe boynu bükülür.Güneş yükseldikçe ruhu yücelir. Sen ki, bir başak kadar olgun;papatya gibi mağrur;güneş kadar sıcak ve aydınlıksın."

Sevmek acı yalnızlık bir ölüm gibidir sevmek cudi dağlarında çırpınan bir eşkiya gibidir çünki sevmekte eşkiya gibi gururlu vede asildir

Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevdamız yüreğimiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır...

Gözlerin nehir,kaslarin köprü olsa,tam ortasindan gecerken ipler kopsa ve ben yanaklarindan süzülup düssem dudaklarina,beni Öper misin? Yoksa gözyasi gibi siler misin.?

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dadaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Bilki Senden Nefret Ediyorum, Anlaki Seni Hiç Sevmiyorum Görki Senden Bucak Bucak Kaçıyorum Fakat Şu Bir Gerçekki SENİ UNUTAMIYORUM.

Daha O Gün Anlamalıydım Bu ilişkinin Yazgısını Takvim Tutmazlığını Aramızda Bir Düşman Gibi Duran Zaman'ı Daha O Gün Anlamalıydım Benim Sana Erken Senin Bana Geç Kaldığını Gittin. Koça Bir Yaz Girdi Aramıza.

Gidersen; Sürgün Olurum Hüznün Gölgelerine Puslanır Düşlerim. Gidersen; Yaşanmamışlıklar Kalır Elimde, Geri Dönmelerine Kitlenirim. Gidersen; Güneş Çeker Elini Gündüzlerimden Boynu Bükükür, Yarım Kalır Gülümsemelerim

Ölümü gözlerimde Azraili tenimde hissetsem Sen varsan yüregimde Ve sevgini tasiyorsam kalbimde Umurumda olmaz hiç birsey Her an nefes gibi muhtaç olsam Ve sen olmasan yanimda Gözlerimi yumup açincaya kadar Baskasi ömrüme ömür tenime sifa Yarama deva olacağini bilsem bile Asla senden baskasina uzanmayacak Elim...!!!

Simdi duygularimla saplayacagim kalbine mizrahimi Simdi sözlerimle akitacagim göz yaslarini Kör bir kama gibi isleyecegim kalbine Simdi askimin zehrini sunacagim Sana tüm hücrelerini çürütecegim Bakalim panzehrini bulacakmisin duygularimin.!

Ben ölümü sevdim sensiz mekanlarda Ben aglamayi sevdim Yanimda olman gerekip olmadiginda Ben hüznü sevdim zamansiz gidislerin içinde Ben seni sevdim hayatima anlam kazandirdin diye.!

Geleceksen! Günes bozmadan rengini gel Gideceksen gece olmadan git Beni yalnizligina koymadan Geceleri beni bekletmeden sabahlara kadar Unutma!!! Sen bana yürüdüğün sürece Ben sana yürürüm yoksa yürüyemem Sen olmadan hayata meydan okuyamam Geceye SIR erdiremem Seni sensiz yasayamam. Seveceksen beni böyle sev Sevmek kolay degildir Cünkü sevmek yürek ister!!!

Sahte Sevgililer Seni terk Ettiginde Benim Yoklugumu Anlayacaksin Beni Baskalariyla Her Gordugunde Kaybettiklerine Aglayacaksin

Eger sözler sana anlamsiz, kelimeler sana tanimsiz, misralar sana ifadesiz geliyorsa! O zaman dön ve bak gecirdigin hayata.... Mutlaka eksik olan bir yanin vardir... Gercekten sevecek olursan eger bir gün, o zaman düsün bu sözleri aklina gelecek birsey olursa! O hep mutsuz diye an beni!!!

Askin devirdigi yelken gazabin merkezidir... Cünkü kaybolan yürek yerine gelmedigi gibi yapilan duygu sömürüsünden kirilan kalbin tedavisi hic bir yerde yapilmamaktadir...

https://tr-ask.yetkin-forum.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]