tr-ask.yetkin-forum.com devetlimizsiniz

YETKİLİ ALIMLARIMIZ VARDIR MOD VE ÜSTÜ YETKİ VERİLECEKTİR PAYLAŞIMIN DORUĞU UNUTULMAZ AŞKLARIN YAŞANDIĞI TEK FORUMDA YETKİ ALMAK İSTİYORSAN ŞARTLAR ÇOK KOLAY Mod Olmak İçin Tıklayınız

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.


                     Forumumuzun Genel Kuralları
                   

[1] Dost sitelerimiz haricinde reklam yapilmasi kesinlikle yasaktir. Bu kategoriye üye olmak için Admin'lere basvurulmasi gerekmektedir. (Bu turde bir kural ihlali pm gondermeksizin forumdan uzaklastirilma ile cezalandirilabilir)

[2] Mesajlar, Signaturdaki Yazilar ve Avatar Resimleri; toplumun milli-manevi degerlerine ve Türk aile yapisina aykiri olmamalidir. Insanlari; din, dil, irk, mezhep, cinsiyet, siyasi düsünce ve benzeri nedenlerle kinayan, asagilayan, hakaret ve rencide türünde küçük düsürücü nitelikteki resim ve yazilar uygun görülmemektedir.

[3] Yeni bir konu basligi açilmadan önce, içerigi ayni olan mesajlar olmamasi için Arama fonksiyonu kullanilmalidir. Içeriksiz, bos, sadece smiley kullanilan mesajlarin yani sira sadece büyük harf kullanmak Internet Netiquette göre bagirmak anlamina geldigi için, bu tarz mesajlar yazilmamalidir. Serial/Key, Crack veya buna benzer programlar açikça teklif edilmemeli veya yazilmasi istenilmemelidir.

[4] Bir ay süresince Board'a ugramayan/katilmayan ve üye olurken, müstehcen isim/nick seçen kullanicilarin üyeligi iptal edilecektir.

[5] Signatur/Imza bölümünde, siyasi içerik tasiyan yazilar/resimler, herhangi bir partinin veya politik gurubun reklami/resimleri/amblemi uygun görülmeyip silinecek ve bu kullaniciya yapilan ikaz sonuçsuz kalirsa kullanicinin üyelik iptali için gerekli islemler yapilacaktir. Bu kurallar göz ardi edilmeksizin; kendi sayfalarinizi, tanitim amaci ile bu bölümde Adres/Url kullanma hakkiniz bulunmaktadir.

[6] Yanlis anlasilmalara sebebiyet vermemek için, verilen Dosya linklerinde ya hic site reklami yapilmamali yada sadece [uslanmam.com] veya dost sitelerinden birinin ismi kullanilmalidir.

[7] Sunu yapılan linklerin olduğu başlıklara sadece durum mesajları yazılacaktır. Sunulan link hakkındaki sorun ve söyleşiler; Aranan & Sohbet bölümlerine, linke uygun başlık açılarak yapılabilir. Gizli Mesaj şeklinde verilen linkleri (ftp vb.) görmek için yazılan mesajlar Board kurallarına uygun olmalı ve link görüldükten sonra duruma/wasserstanda dönüştürülmelidir. Bu kurallara uymayan mesajlar bölüm Mod'ları tarafından çöpe aktarılır ya da silinebilir.

[8] Admin ve Mod'larin, Board'da uygun görülmeyen, içeriksiz veya tartismaya yol açacak mesajlari; açiklama yapmadan silmeye, editlemeye haklari vardir. Admin ve Mod'lar tarafindan aldiginiz ikazlari veya elestirilerinizi özel mesaj üzerinden yazismaniz gerekmektedir.

[9] Admin ve Mod'lar, kurallari degistirmede ya da ekleme yapmakta yetkilidir. Degistirilen kurallar hemen yürürlülüge girmektedir. Katilimcilarin bu kurallari okuyup uymalari gerekir. Aksi takdirde kurallara uymayan kullanicilarin Board üyeliginin iptali hakkindaki gerekli islemler yapilacaktir.

[10]- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

[11]- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.

[12]- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

[13]- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

[14]- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

[15]- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

[16]- Forumda, büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!

[17]- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

[18]- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

[19]- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.

[20]- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

[21]- Üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız yönetime bilgi verilir Üyelik silinir.. Yöneticiler veya Üyeler uzaklaştırıldığı zaman yazmış oldukları mesajlar ve konular hakkında hiçbir hak talep edemezler. Eski yöneticilerin ve uzaklaştırılmış Üyelerin konuları veya mesajları silinmez.

[22]- Telif Haklı icerik ve Mp3 Yayınlamak Yasaktır. Ekleyen üyeler forumdan uzaklaştırılır foruma eklenirsede ekleyen kişinin sorumluluğundadır.

[22]- Foruma üye olan herkes ( Yöneticiler dahil) bu şartları kabul etmis sayılır.

                  

          Design:TR-AŞK  Design:Asİ_TahtacI
KURALLARIN BÜTÜN HAKLARI BİZE SAKLIDIR KİMSEYE VERİLİMEZ